Gwarancja stabilnego zatrudnienia, dobre zarobki – to argumenty przemawiające za pracą w policji

0
561
KPP Lubin

Lubińscy policjanci organizują spotkania z kandydatami do służby w Policji. Osoby zainteresowane wstąpieniem do Policji mogą składać dokumenty w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie, ul. Traugutta 3.
Czeka gwarancja stabilnej pracy i zatrudnienia, a także wynagrodzenie w kwocie 3880,31 zł netto. Dodatkowo, jeśli kandydat nie ukończył jeszcze 26 lat, jego pensja będzie wynosić 4223,31 zł netto. Najbliższe spotkanie ze specjalistą zespołu kadr i szkolenia odbędzie się w dniach 8 i 10 września 2020r. Zapraszamy także w każdy dzień tygodnia od 8.00 do 15.00

Policjanci  zachęcają do wstąpienia w swoje szeregi. W dalszym ciągu prowadzimy nabór do służby w Policji.  To praca dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia. Zostań jednym z nas. Zostań policjantem. Spróbuj, bo naprawdę warto. Służba w Policji to ciekawa praca, która daje wiele możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Jest przede wszystkim pewna i bardzo atrakcyjna finansowo. Będąc policjantem masz gwarancję przyzwoitych zarobków. Na starcie otrzymasz 3880 złotych netto. Na jeszcze wyższe zarobki może liczyć policjant, który nie ukończył 26 lat życia, wtedy jego miesięczna pensja będzie wynosiła około 4220 złotych – zachęca Sylwia Serafin, oficer prasowy KPP w Lubinie.
Poszczególne etapy procedury kwalifikacyjnej są prowadzone z jednoczesnym zachowaniem reżimu sanitarnego, w związku z występującymi zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. W związku z powyższymi ograniczeniami, osoby zainteresowane złożeniem dokumentów aplikacyjnych proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, dostępne numery telefonów:
47 87 432 14
47 87 433 13
47 87 432 13

(źródło: KPP w Lubinie)