Motocyklista ciężko ranny. Stracił panowanie nad maszyną.

0
514
KPP w Lubinie

Lubińscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny groźnego wypadku, do którego doszło w powiecie lubińskim na trasie relacji Osiek – Pieszków. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, kierujący motocyklem 35 – letni mężczyzna, na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Motocyklista w stanie ciężkim został przetransportowany przez załogę pogotowia ratunkowego do szpitala.

Jak podaje asp. szt. Sylwia Serafin, oficer prasowy KPP w Lubinie, do zdarzenia doszło 9 kwietnia około godziny 14.00 na drodze relacji Osiek – Pieszków.
– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący motocyklem, 35 – letni mężczyzna, jadąc drogą publiczną w kierunku miejscowości Pieszków, na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. Motocyklista z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci z lubińskiej komendy, którzy będą teraz szczegółowo wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia – mówi Sylwia Serafin i dodaje, że funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o szczególną ostrożność i rozważną jazdę. Przede wszystkim od nas i decyzji jakie podejmujemy, zależy nasze bezpieczeństwo, zwłaszcza w dobie panującej epidemii. Chrońmy swoje życie i swoich najbliższych – bo mamy je tylko jedno. #zostańwdomu.