Zdewastował samochody. Poznajesz tego mężczyznę?

0
946
KPP w Wołowie

Wołowscy policjanci poszukują mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie opon i karoserii kilku pojazdów. Wandal w nocy 10 września 2020 roku niszczył auta zaparkowane na wołowskim Rynku i pobliskich ulicach. W dyspozycji policjantów jest nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest prawdopodobny sprawca uszkodzeń. Jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wołowie pod numerem telefonu (47) 87-252-00.

Jak podają policjanci, wandal miał uszkodzić aż 8 samchodów.

KPP Wołów

Z zabezpieczonego monitoringu z kamery (nagranie słabej jakości ) wynika ,że sprawca był dobrze zbudowany, wysokiego wzrostu, był ubrany w ciemną odzież prawdopodobnie była to bluza lub kurtka (może być z kapturem) na przedniej części na wysokości klatki piersiowej był napis „PUMA” z logo puma, obuwie koloru białego sportowe prawdopodobnie marki Adidas. W załączeniu screen z monitoringu. Osoby, które na przedstawionym portrecie pamięciowym rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt
z Komendą Powiatową Policji w Wołowie pod numerem telefonu (47) 87-252-00 czynny całodobowo – asp. Piotr Andrusyna z KPP Wołów.

(źródło: KPP w Wołowie)