Nowy sezon karateków z Wińska

0
293
Sezon wińszczańskich zawodników karate rozpoczął się imponująco!
Na Zawodach Karate w  Strzałkowie otwierających sezon 2023/24  naszą gminę reprezentował Paweł Grudkowski. I zrobił to jak zwykle fenomenalnie!
Pierwsze miejsce w kumite indywidualne  U16 +70KG, i na dokładkę drugie miejsce w kumite indywidualne KUMITE  U14 +55 KG. I można być pewnym, że to dopiero początek jego zwycięstw w tym sezonie!
Osiągnięcia Pawła budzą podziw tym bardzej, że na zawodach wystąpiło prawie 360 zawodników z 38 klubów. Impreza odbyła się pod auspicjami Polska Unia Karate – Polski Związek Sportowy.

Wińszczański Klub Karate jest otwarty na nowych zawodników. Zajęcia odbywają się cyklicznie w środy, o 17:30 w Hali Sportowej.

Trener Artur Trubicki gorąco zaprasza do udziału w spotkaniach.
– Zajęcia w naszym klubie są prowadzone w taki sposób aby zapewnić prawidłowy rozwój dzieck, ale również zapobiegać i korygować wady postawy. Oprócz ćwiczeń ogólnorozwojowych dzieci uczą się dyscypliny, posłuszeństwa a także elementów samoobrony. Najmłodsi adepci trenujący karate uczą się panować nad swoimi emocjami, są bardziej cierpliwi i opanowani- mówi trener.