Zamieszkaj w Chwałkowicach i Domanicach!

0
260

Gmina Wińsko ma na sprzedaż atrakcyjne nieruchomości, położone w miejscowości Chwałkowice! To spokojna i cicha okolica – jeśli szukasz swojego miejsca na ziemi – powinieneś się przyjrzeć właśnie tej lokalizacji.

26 maja odbędzie się sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. W przetargu do nabycia będą 3 działki, o powierzchni od 1800 m2 do 2514 m2, a cena wynosi od 42 tys. zł do 58 tys. zł. Wszystkie działki posiadają wydane warunki zabudowy. Nie są objęte planem zabudowy. Wadium, które należy wpłacić aby wziąc udział w przetargu wynosi 5 tys. zł, i należy je wpłacić na konto Urzędu Gminy do 22 maja br.

Szczegółowych informacji można zaczerpnąć w pokoju 11 Urzędu Gminy, tel. 71-380-42-05.

Dzień wcześniej, 25 maja odbędzie się natomiast przetarg na nieruchomości położone w Domanicach. Tutaj gmina oferuje aż 9 działek o powierzchni od 1500 m2 do 1774 m2. Cena działek mieści się w przedziale od 41 tys. zł do 47 tys. zł. Również tutaj wszystkie działki posiadają wydane warunki zabudowy i nie są objęte planem zabudowy, a wadium wynosi 5 tys. zł, i należy je wpłacić na konto Urzędu Gminy do 22 maja br.

Działki w gminie Wińsko są wyjątkowo atrakcyjne cenowo, i nawet jeśli nie planujesz budować domu i zamieszkać w tej okolicy, nabycie działki może okazać się korzystną inwestycją finansową, która pozwoli zabezpieczyć swoje finanse przed inflacją, i w krótkim okresie uzyskać przyzwoitą stopę zwrotu z inwestycji, jeśli zdecydujesz się sprzedać działkę w perspektywie czasu!