Rolnicy, którzy dokonają samospisu, mogą wygrać cenne nagrody!

0
481

Przypominamy, że trwa Powszechny Spis Rolny. Musi w nim wziąć udział każdy rolnik, który otrzymał list od Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego.
Dyrektor Centralnego Biura Spisowego poinformował, że w związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań, spowodowanych pandemią COVID–19, rachmistrzowie nie pójdą w teren, spis będą przeprowadzać wyłącznie poprzez wywiady telefoniczne z wykorzystaniem otrzymanych urządzeń mobilnych.
Decyzja obowiązuje na terenie całego kraju od 1 października 2020 r. do odwołania.

Zachęcamy, aby rolnicy, którzy mają obowiązek „spisania się”, jak najszybciej dokonali tego przez internet, nie czekając na telefon od rachmistrza.

Formularz spisowy można wypełnić w ciągu 14 dni od momentu zalogowania na stronie https://spisrolny.gov.pl/.

Dokonanie „samospisu” to najwygodniejsza forma PSR, bez wychodzenia z domu, bez kontaktu z innymi osobami, szybka, pewna (nie trzeba czekać na telefon od rachmistrza, który może nadejść w najmniej spodziewanym momencie). Spisując się samodzielnie można jeszcze dodatkowo wygrać nagrody!

RUSZA OGÓLNOPOLSKA LOTERIA

W RAMACH POWSZECHNEGO SPISU ROLNEGO

Użytkownicy gospodarstw rolnych objętych Powszechnym Spisem Rolnym 2020, którzy dokonali samospisu w aplikacji spisowej, mogą wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami.

Regulamin_Loterii_Powszechnego_Spisu_Rolnego_2020

Osoby, które poprzez aplikację wyrażą  zainteresowanie  loterią, otrzymują na wskazany przez siebie adres e-mail unikalny kod upoważniający do udziału w loterii.  Kod ten należy  zarejestrować na stronie internetowej loterii od 1 października br. do 22 listopada br.
Loteria będzie trwać od 1 października do 23 listopada 2020 r. tj. do ostatniego losowania.
W loterii przewidziane są cenne nagrody rzeczowe:
•    20 laptopów  (nagroda główna)
•    88 tabletów
•    400 przenośnych dysków twardych
Losowania
W ramach loterii zostaną przeprowadzone 3 losowania  w terminach:
•    20.10.2020 r
•    03.11.2020 r.
•    23.11.2020 r.
Podczas dwóch pierwszych losowań, losowane będą tablety i przenośne dyski twarde. Trzecie losowanie obejmie nagrody główne.  W trzecim losowaniu, wszystkie unikalne kody będą miały szanse na wygraną. Wszystkie losowania będą odbywać się pod nadzorem komisji. Każde losowanie będzie relacjonowane na żywo na kanale Youtube GUS, a dodatkowo wyniki będą publikowane na stronie loterii.

ROLNIKU NIE ZWLEKAJ  NAGRODA CZEKA!!!!!