Rolniku! Z numeru 22 66 66 662 dzwoni Twój rachmistrz!

0
646
Mat. www.spisrolny.gov.pl
Trwa Powszechny Spis Rolny 2020, w którym musi wziąć udział każdy rolnik, który otrzymał list od Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego.
Do niedawna rolnicy mogli spisywać się tylko przez internet, jednak teraz do pracy włączono także rachmistrzów, którzy dokonują spisu przez telefon.
Wiemy, że niektórzy rolnicy niechętnie odbierają połączenia z numerów zaczynających się od kierunkowego 22, tymczasem rachmistrzowie dzwonią z numeru 22 66 66 662.

Prosimy, nie obawiajcie się tego numeru, odbierzcie telefon!Jeśli odbierzecie połączenie od rachmistrza, spis zostanie przeprowadzony szybko i fachowo.

UWAGA! Jeśli rolnik nie odbierze połączenia, na jego komórkę zostaje wysłany SMS z informacją, że rachmistrz próbował się z nim połączyć.

Nie zwlekajcie! Spisać musi się każdy! Powszechny Spis Rolny jest OBOWIĄZKOWY!

Przypominamy, że można także dokonać „samospisu” przez internet.

Dokonanie „samospisu” to najwygodniejsza forma PSR, bez wychodzenia z domu, bez kontaktu z innymi osobami, szybka, pewna (nie trzeba czekać na telefon od rachmistrza, który może nadejść w najmniej spodziewanym momencie). Spisując się samodzielnie można jeszcze dodatkowo wygrać atrakcyjne nagrody!

Więcej informacji na stronie www.spisrolny.gov.pl