Przekaż szkole 1,5 % podatku!

0
174
W imieniu Koła Przyjaciół Szkoły przy Szkole Podstawowej im. Jana Markiewicza w Orzeszkowie zwracamy się do Państwa o przekazanie na rzecz naszej placówki 1.5% podatku.
Misją Stowarzyszenia i Koła Przyjaciół Szkoły jest szeroko rozumiana pomoc szkoły i uczniom. Uzyskane środki zostaną w całości przeznaczone na doposażenie bazy dydaktycznej i realizację zadań edukacyjno-wychowawczych naszej szkoły. Udało się nam już wyremontować pomieszczenie, które zostało wyposażone w profesjonalny monitor z oprogramowaniem. Doposażono gabinet terapeutyczny w zestaw do pracy indywidualnej z uczniem tj. laptop z monitorem dotykowym ze specjalistycznym, dedykowanym oprogramowaniem do pracy z dziećmi z autyzmem, zajęć logopedycznych, rewalidacyjnych i wyrównawczych zajęć z psychologiem i pedagogiem specjalnym.
Jesteśmy wdzięczni za każdą zmianę w naszej szkole, za każdą inwestycję, która służy przede wszystkim naszym uczniom. I w tym roku po raz kolejny zwracamy się do Państwa o wsparcie na rzecz naszej szkoły. Można uczynić to, wskazując w formularzu PIT–37, nr KRS 0000062676 oraz cel szczegółowy: Szkoła Podstawowa im. Jana Markiewicza w Orzeszkowie.