W Wińsku odbędą się projekcje i spotkanie w ramach Echo…Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niepokalanów we Wrocławiu.

0
1049
Mat. organizatora

Już w najbliższy piątek, 21 sierpnia od godz. 15.30 do sali multimedialnej Gminnego Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wińsku Echo…Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niepokalanów we Wrocławiu.

W ramach tego wydarzenia w trzech miejscowościach  – Szydłowicach, Wińsku i Bagnie zostaną zaprezentowane filmy wyróżnione na wrocławskim Festiwalu. Każdego dnia zobaczymy cztery doskonałe obrazy. Ponadto na pokazy przybędą goście specjalni, którzy nie tylko wprowadzą widzów w świat filmów, ale także odpowiedzą na ich pytania. Swoją obecność na pokazach potwierdzili m.in. reżyser filmu Bóg w Krakowie Dariusz Regucki czy Maciej Wójcik – reżyser filmu Jako w niebie, tak i w Komańczy.

To jeden z nielicznych festiwali, które odbędą się w tym roku. Tym bardziej cieszymy się, że GOSTiR będzie miejscem, w którym odbędą się projekcje.

Musimy zachować zalecenia sanitarne – odstęp pomiędzy widzami musi wynieść 1,5 metra. Ze względu na wielkość naszej sali, na projekcje możemy zaprosić maksymalnie 23 osoby, dlatego też w wydarzeniu będą uczestniczyły pierwsze 23 osoby, które przyjdą w piątek 21 sierpnia pomiędzy godz. 15 a 15.30.
Udział w festiwalu możliwy jest jedynie w maseczce ochronnej lub przyłbicy (należy zabrać je ze sobą) i po zdezynfekowaniu rąk (płyny zapewnia organizator).