Strona główna / Wińsko / Dodatki węglowe w gminie Wińsko – pierwsze wypłaty trafiły już na konta!

Dodatki węglowe w gminie Wińsko – pierwsze wypłaty trafiły już na konta!

28 września Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wińsku wysłał pierwsze przelewy z wypłatą dodatku węglowego. Kierownik GOPS, Sabina Baryluk, zapewnia, że dzisiejsza wypłata trafi do wszystkich osób, które złożyły poprawnie wypełnione wnioski do 24 sierpnia.

Łączna kwota dzisiejszych przelewów jest niebagatelna, to aż 2,6 mln zł. A planowane są następne transze – 29 września zostaną wypłacone kolejne środki w kwocie 500 tysięcy złotych.

Jeśli jeszcze nie złożyłeś wniosku o wypłatę dodatku,  nie zwlekaj. Wnioski można składać w siedzibie GOPS Wińsko, w godzinach pracy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *