VIII Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy

0
104

Wińszczański Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji organizuje w tym roku po raz ósmy Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy!

– To nasza sztandarowa impreza letnia, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem – mówi Anna Pędziwiatr, dyrektor GOSTiR. – W tym roku zaplanowaliśmy naprawdę długą trasę, 10 km. Uzyskaliśmy po raz pierwszy certyfikat od PZLA, dzięki czemu uczestnicy będą sobie mogli zapisać udział w biegu do swoich sportowych osiągnięć. Bieg rozpocznie się koło szkoły podstawowej w Wińsku przy ul. Na Piaski, a następnie uczestnicy ruszą przez Węgrzce, Boraszyce Małe, wreszcie przez Słup aż do mety na zalewie w Słupie. Nagrodami będą sportowe rowery ufundowane przez sponsorów, za najlepszy wynik wśród kobiet i mężczyzn. Za drugie i trzecie miejsce również przewidziane są nagrody. Serdecznie zapraszam do udziału, zapisy wciąż trwają!

Regulamin biegu jest dostępny na stronie www.gostir.pl , wraz z formularzem rejestracyjnym. W razie pytań warto skontaktować się z sekretariatem GOSTiR w Wińsku, mailowo ( biuro@gostir.pl ) lub telefonicznie, 518-249-730.