Warsztaty Świąteczne w GOK!

0
111

Dawniej na święta dzieci tradycyjnie przygotowywały własnoręcznie ozdoby świąteczne… Każdy z nas – starszych –  pamięta klejone z kolorowego papieru łańcuchy, łamańce z bibuły, pawie oczka, orzechy w sreberkach po czekoladzie…  Dziś nie ma już takiej potrzeby, w sklepach przed Bożym Narodzeniem można nabyć całe mnóstwo fantazyjnych ozdób.

Ale takie wspólne przygotowywanie dekoracji ma wciąż urok, i cementuje więź rodzinną, a każde dziecko z dumą pokazuje gościom wykonane przez siebie ozdoby.

I wychodząc temu naprzeciw Gminny Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci do udziału w Warsztatach Świątecznych!  Podczas ich trwania dzieci nauczą się jak wykonywać rozmaite ozdoby – jak pomalować swoją własną bombkę, jak uszyć skarpety na świąteczne prezenty, lub zrobić własną szopkę. Zajęcia będą się odbywać od 11 do do 15 grudnia w GOK.

Zapisy są już przyjmowane w sekretariacie GOK lub telefonicznie pod numerem 71-389-81-36. Ilość miejsc jest ograniczona, każde zajęcia kosztują 20 zł, a przy zapisie na wszystkie zajęcia za jednym zamachem – koszt to 90 zł.