3-Majówka i Gitarowy Rekord Guinnessa

0
869

Tradycyjna już 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Od trzech lat, 3-Majówka połączona jest z Gitarowym Rekordem Guinnessa, odbywającym się tradycyjnie 1 maja na wrocławskim Rynku. W 2018 roku zagrało razem 7411 gitarzystów, a w tym roku organizatorzy liczą na jeszcze więcej.
Dla gitarzystów, którzy przyłączą się do wspólnej gry przewidziane są atrakcyjne zniżki na koncerty 3-Majówki.

Festiwalowe gwiazdy zagrają na dwóch scenach: na Pergoli, w otoczeniu wody i zieleni, z widokiem na największą i najpiękniejszą w Polsce fontannę, oraz w słynnej z koncertów światowych gwiazd, Hali Stulecia, gdzie będzie można się bawić do późnych godzin nocnych.

Do dyspozycji majówkowych gości spoza Wrocławia będzie również Festiwalowe Pole Namiotowe położone w bezpośredniej bliskości miejsca koncertów.

Podczas tegorocznej 3-Majówki wystąpią:

Kult, Nocny Kochanek, Happysad, Slade, Ania Dąbrowska, Krzysztof Zalewski, Piżama Porno, Ira, Mery Spolsky, Organek, Albo Inaczej, Łąki Łan, Decapitated, Mery Spolsku, O.S.T.R., Flirtini, The Dumplings, Pablopavo i ludziki, Tarja Turunen

źródło: www.imprezowoplenerowo.pl