Walentynki 2019 – podpowiadamy jakie prezenty kupić

0
704
Fot. nowiny24.pl

Walentynki 2019 już dzisiaj! Zastanawiasz się, jakie prezenty na walentynki kupić? Zobaczcie nasze pomysły dla zakochanych na udane walentynki.

Prezent na walentynki to nie lada wyzwanie. Powinien być romantyczny, ale niekoniecznie z motywem serca. Szukasz pomysłu na prezent dla zakochanych z okazji walentynek 2019? Zobacz nasze propozycje…

Świetnie sprawdzi się więc także liścik lub kartka (najlepiej przygotowana własnoręcznie) z wyznaniem miłości. Możemy w niej zawrzeć wszystko to, czego nie mamy czasu (lub odwagi) powiedzieć na co dzień. Dla tych, którzy lubią oryginalne wyznania miłości, ciekawym pomysłem będzie na przykład romantyczny lot balonem i wschodzie słońca. Piękna sceneria, idealna do miłośnych wyznań, do tego bardzo oryginalny pomysł. Ciekawym pomysłem są też balony w kształcie serca: można nimi udekorować pokój, samochód, albo napełnić helem i wypuścić w powietrze.

Kolejną naszą propozycją jest gra dla dwojga. Taka rozrywka pomoże wam jeszcze lepiej się poznać, da wam okazję do wspólnej zabawy, do zadania ważnych pytań, których dotychczas nie mogliście z jakichś powodów z siebie wydusić lub do spróbowania wspólnie nowych rzeczy.

Z pomysłami dla zakochanych na prezent na walentynki jest tak: ogranicza je tylko wyobraźnia.

źródło: pomorska.pl