„Pokaż swoje szczęście” – konkurs z okazji Dnia Kobiet.

0
818

Mówi się, że Kobiety powinny czuć się tak, jakby codziennie miały swoje święto.
Międzynarodowy Dzień Kobiet jest obchodzony 8 marca.
W tym roku Panie będą świętowały w najbliższy poniedziałek. Z powodu pandemii, wiele tradycyjnych spotkań nie odbędzie się, a Kobiety będą celebrowały ten dzień w kameralnym gronie.
Na co dzień zabiegane, zapracowane, rozdarte pomiędzy życiem zawodowym a rodzinnym Kobiety nie mają zbyt wiele czasu dla siebie. Ze wszystkim chcą zdążyć, sprostać coraz to nowym wyzwaniom…

Wszystkim Kobietom, niezależnie od wieku, proponujemy konkurs.

Wystarczy, że w komentarzu pod postem na facebooku wkleicie swoje zdjęcie, na którym widać, że jesteście szczęśliwe. Spacer z dziećmi, zabawy z psem, wyjazd w góry z koleżankami – pokażcie co sprawia, że na Waszych twarzach pojawia się uśmiech, co daje Wam prawdziwe szczęście…

Na Zwyciężczynię konkursu czeka nagroda – bon na 50 zł na usługę fryzjerską, którą ufundowała Joanna Cybulska, właścicielka salonu fryzjerskiego, który mieści się w Wińsku przy ul. Kościuszki 1/1.

Pani Joanna Cybulska przy pracy

Zasady konkursu są bardzo proste.

TYLKO pod postem na wińsko24.pl w komentarzach publikujcie swoje „szczęśliwe zdjęcie”. Zdjęcia możne publikować do poniedziałku 8 marca, do godz. 12.
Pani Joanna Cybulska sama wybierze Zwyciężczynię konkursu, która otrzyma bon na usługę fryzjerską za 50 zł.
Portal wińsko24.pl skontaktuje się ze Zwyciężczynią.
Pamiętajcie, biorąc udział w konkursie, automatycznie wyrażacie zgodę na publikację swoich zdjęć na stronie internetowej www.winsko24.pl i na facebooku.

W poniedziałek, 8 marca opublikujemy wyniki konkursu.