Tu może stanąć Twój dom!

0
748

Nowe, świetnie działki pod zabudowę jednorodzinną w gminie Wińsko!
Orzeszków, Moczydlnica Klasztorna, Domanice.Moczydlnica Klasztorna
, położona najbliżej gminy Wołów, przy drodze wojewódzkiej (częściowo wyremontowanej). Również pod lasem, ma wyremontowaną świetlicę z sadem i teren pod małe boisko, nowy plac zabaw na działce przy kościele w centrum wsi, sklep. Nowe działki powstały z podziału tzw. „garbatego boiska”, czyli takiego, na którym nie dało się grać, bo było strome. Teraz może tu stanąć kilka domów z pięknym widokiem, w drugiej linii zabudowy, która już powstaje (na działkach prywatnych).

Moczydlnica Klasztorna

Działki na sprzedaż w Moczydlnicy Klasztornej
Działki na sprzedaż w Moczydlnicy Klasztornej.

Domanice – spokojna, dogodna komunikacyjnie wieś przy drodze wojewódzkiej (znowu częściowo wyremontowanej), ale cała zabudowa idzie w głąb miejscowości, drogą gminną, w stronę pół. Nowe działki powstały w wyniku podziału byłego, od lat nieużywanego boiska, za ostatnimi zabudowaniami. Dalej tylko pola i drogi polne (w kierunku Smogorzowa i Smogorzówka).

Działki na sprzedaż w Domanicach

Orzeszków – jest uroczy, pod lasem, ma szkołę z przedszkolem, przystanek kolejowy, nowy wodociąg, nowoczesną salę sportową w budowie, boisko trawiaste, świetlicę z terenem przyległym, który zagospodarowuje sołectwo, kościół. Nowe działki w powstały w wyniku podziału tzw. „górki zjeżdżałki”, która była usypana w czasach, kiedy nie regulowały takich obiektów żadne przepisy. Nie nadaje się dziś na sanki. Ale na domki pod lasem, tak. Dochodzi jeszcze jedna działka, również pod lasem, która powstała w wyniku podziału spornego kawałka gminnego gruntu. Teraz wszyscy powinni być zadowoleni.

Działki w Orzeszkowie