Atrakcyjna działka w Iwnie! Duża

0
102

Wińsko to gmina niskouprzemysłowiona, spokojna i pełna nieskażonej niczym przyrody. Dlatego to dobre miejsce do zamieszkania! Gmina Wińsko dysponuje wieloma atrakcyjnymi nieruchomościami, na których możesz zbudować swój wymarzony domek, i rozpocząć wiejskie życie z dala od zgiełku dużego miasta!

Obecnie gmina ma na sprzedaż dużą działkę przy lokalnej drodze w Iwnie. Iwno to jedna z najpopularniejszych obecnie miejscowości w Wińsku, ponieważ jest położona tylko 1 km od Odry, od mostu wjazdowego do Ścinawy. Dojazd do Lubina zajmuje ok 20 minut, kursują autobusy PKS, młodzież bezproblemowo dociera do szkół, na miejscu jest także żłobek publiczny, w którym mieszkańcy gminy mają pierwszeństwo.

Powierzchnia działki to prawie 2,3 ha, nie obejmuje jej plan zagospodarowania miejscowego ani ochrona konserwatorska. Działka jest zadrzewiona, z dostępem do drogi asfaltowej, a cena – niezwykle atrakcyjna – w przetargu nieograniczonym cena wywoławcza jest ustalona na 662 tys. zł. To wymarzone miejsce na większą inwestycję deweloperską w postaci osiedla domków jednorodzinnych, albo wymarzona nieruchomość z wielkim ogrodem dla wielbiciela dużych posiadłości. Możesz też zakupić ją po prostu jako korzystną lokatę kapitału – ziemia nigdy nie traci na wartości…

Forma sprzedaży – przetarg nieograniczony. Wadium zwracane w przypadku przegranego przetargu lub odliczane od ceny wylicytowanej w przypadku wygranego. Gmina Wińsko, jako sprzedawca publiczny, przestrzega zasad, gwarantuje bezpieczną transakcję.

Działka na sprzedaż:

Iwno WR1L/00024501/7, nr 105/2, pow. 2,2814 ha, cena 662.000,00

 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Urzędem Gminy Wińsko, tel. 71 380 42 25.