Strażak Sam w filmowym poranku

0
1518

Najbliższy niedzielny poranek w lubińskim kinie Helios będzie należał do strażaka Sama. Najmłodsi obejrzą pięć odcinków bajki, której jest głównym bohaterem.

Filmowe Poranki dla najmłodszych to w Heliosie już tradycja. 24 marca wyświetlone zostaną odcinki: „Uciekający ponton”, „Żabia fantazja”, „Pada pada śnieg”, „Norman i wielki cyrk” i „Wio wio wiosłuj”. Początek seansu o godzinie 10.30.

Strażak Sam to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom Pontypandy w rozwiązywaniu ich problemów.

Czytaj więcej: Juventus Turyn szkoli następców Cristiano Ronaldo we Wrocławiu

Tuż przed pokazem filmowym na dzieci jak zwykle będą czekać różne zabawy i konkursy. Zaś po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Właśnie z myślą o małych kinomanach dźwięk filmu jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali pozostawione są przyciemnione światła (panuje półmrok).

Kolejny Filmowy Poranek odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 10.30. Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na www.helios.pl.

źródło: www.lubin.pl