Poczta Polska zmienia siedzibę w Wińsku

0
923

O planach zmiany siedziby Poczty w Wińsku pisaliśmy w artykule Placówka pocztowa zmieni swoją siedzibę. Dziś zrobiono kolejny krok w tej sprawie. Na pewno będzie bliżej, łatwiej i w lepszych warunkach. Najemca otrzymał klucze do lokalu przy pl. Wolności 13.

5 lat musieliśmy czekać na ten moment. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona. Z pewnością ta inwestycja ułatwi życie naszym mieszkańcom. Lokalizacja jest optymalna, w samym centrum Wińska, a kierowcy mogą skorzystać z miejsc parkingowych. W budynku znajduje się GOPS oraz ośrodek zdrowia, co sprawia, że wiele spraw możemy załatwić w jednym miejscu – mówi Wójt Jolanta Krysowata – Zielnica.

Kiedy skorzystamy z usług pocztowych w tym budynku? Po przekazaniu kluczy nastąpi przystosowanie obiektu do potrzeb najemcy. Poczta Polska przy pl. Wolności 13 rozpocznie działalność jeszcze w 2019 roku.

Co się stanie z budynkiem starej poczty przy ul. Piłsudskiego 21? – Na pewno postaramy się wykorzystać jego dogodną lokalizację oraz funkcjonalność. Marzy mi się, żeby powstał tam hotel. Na pewno nie zapomnimy o tym miejscu – dodaje Jolanta Krysowata-Zielnica.