Zakochani są wśród nas! Pokażcie się, a możecie wygrać świetne nagrody!

0
526

Walentynki to jeden z najsympatyczniejszych dni w roku, ponieważ świętujemy najpiękniejsze uczucie na świecie – miłość.

Z tej okazji Wińsko24.pl ma niespodziankę dla wszystkich „zakochańców” – konkurs z nagrodami.

Wystarczy, że w komentarzu pod postem na facebooku wkleicie swoje „zakochane zdjęcia”. Nie ważne ile macie lat, gdzie i kiedy zdjęcie zostało zrobione. Ważne, żeby pokazywało Wasze uczucia.

Warto wziąć udział w konkursie, bo na 3 zwycięzców czekają nagrody.

Agnieszka Bulanda, z Kwiaciarni „Magnolia” w Wińsku, ufundowała bon o wartości 50 zł na bukiet, który będzie można zamówić na dowolny dzień.

Właściciele „Malinówki” z Boraszyc Wielkich ufundowali bon na 50 zł (do realizacji na wynos lub po zakończeniu obostrzeń w lokalu – termin po uzgodnieniu) na swoje pyszne, domowe obiady.

Dorota Bąk, właścicielka pizzerii „Pod szesnastką” w Wińsku ufundowała bon na 50 zł (do realizacji na wynos lub po zakończeniu obostrzeń w lokalu – termin po uzgodnieniu) na pizzę, gyros, sałatki i inne pyszności.

Jakie są zasady konkursu? Bardzo proste!

TYLKO pod postem na wińsko24.pl w komentarzach publikujcie swoje „zakochane zdjęcia”. Zdjęcia możne publikować do poniedziałku 15 lutego, do godz. 12. Być może pokażecie na nich jak spędzaliście niedzielne Walentynki…
Sponsorzy konkursu sami wybiorą po 1 zdjęciu, którego autorzy otrzymają bony. Nagrody dostaną 3 osoby.
Portal wińsko24.pl skontaktuje się ze zwycięzcami.
Pamiętajcie, biorąc udział w konkursie, automatycznie wyrażacie zgodę na publikację swoich zdjęć na stronie internetowej www.winsko24.pl i na facebooku.

W poniedziałek 15 lutego, do godz. 15 opublikujemy wyniki konkursu.