Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Łęgów Odrzańskich” ogłasza nabór na miejsca, punkty zainteresowane cykliczną sprzedażą produktów lokalnych Krainy Łęgów Odrzańskich.

0
914

Celem jest stworzenie sieci sprzedaży lokalnych produktów, w tym punktów odbioru Koszy Łęgowych, dlatego już dziś oferujemy szeroki pakiet wsparcia bezpośredniego i pośredniego (m.in. wyposażenie punktów sprzedaży w narzędzie marketingowe).

SLGD poszukuje 10 punktów sprzedażowych i dystrybucyjnych na terenie Krainy Łęgów Odrzańskich, gotowych do podjęcia współpracy polegającej na sprzedaży produktów lokalnych oraz ich dystrybuowania w ramach inicjatywy Kosz Łęgowy.

Zależy na znalezieniu takich miejsc, które będą gwarantować możliwe jak najszersze pozytywne oddziaływanie na wzmocnienie marki Krainy Łęgów Odrzańskich. Do współpracy LGD zaprasza zatem podmioty różnych kategorii i wielkości, w tym:

  1. WARZYWNIAKI;
  2. LOKALNE SKLEPY, w tym delikatesy;
  3. RESTAURACJE;
  4. HOTELE, PENSJONATY I INNE MIEJSCA NOCLEGOWE;
  5. MIEJSCA USŁUG TURYSTYCZNYCH;
  6. PODMIOTY ZAJMUJĄCE SIĘ MOBILNĄ SPRZEDAŻĄ;
  7. JARMARK/STREFA KŁO W RAMACH LOKALNYCH, REGIONALNYCH WYDARZEŃ O CHARAKTERZE CYKLICZNYM.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://www.lgdodra.pl/2020/05/uwaga-nabor-na-punkty-sprzedazy-produktow-lokalnych/

Mat. SLGD