Konkurs Nauczyciel-Mediator. Zgłoszenia tylko do 18 stycznia

0
698
Fot. Polskie Radio

Jeszcze do 18 stycznia 2019 roku można zgłaszać nauczycieli do III edycji konkursu im. Joanny Kubiak Nauczyciel-Mediator. Organizatorami są Stowarzyszenie Interwencji Prawnej oraz Fundacja Przyjaciółka.

Do udziału w konkursie zaproszeni są nauczyciele, rodzice, dyrektorzy szkół, a także uczniowie. Nominować można każdego nauczyciela, który w swojej pracy z dziećmi i młodzieżą poszukuje niestandardowych rozwiązań, stosując m.in. mediacje i inne formy rozwiązywania i zapobiegania konfliktom.

Do konkursu Nauczyciel-Mediator mogą być nominowani nauczyciele, którzy są czynnymi pedagogami, pracującymi z dziećmi lub młodzieżą w szkołach na terenie Polski lub w polskich szkołach za granicą.

Uczymy się dla siebie – nowoczesna edukacja w Gminie Wińsko

Nauczyciele mogą zgłaszać się do konkursu samodzielnie lub być zgłaszani przez inne osoby, np. innych nauczycieli, dyrektorów szkół, pedagogów, rodziców, uczniów, liderów organizacji pozarządowych itd. Nominacje nauczycieli można zgłaszać w terminie do 18 stycznia 2019 r.

Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszenia jest dostępny na stronie internetowej https://interwencjaprawna.pl/nauczyciel-mediator/